KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14222006

nr 1422 2006

Nadezda Streltsova

(f. 1973), Ryssland

Oljemålning, Stockholmsmotiv, "Hotel diplomat, Strandvägen". Signerad. Olja på duk, 65x75cm, oramad

Nadezda Streltsova, född i Dåvarande Leningrad 1973.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

6.800 kr

måndag 27 september 2021
kl 19:44:16

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Nadezda Streltsova

Läs mer om Nadezda Streltsova